Elektrokartocht

De Lutte

Het arboretum is een uniek, beleefbaar bomenpark waar iedereen van moet kunnen genieten. Ook als je minder mobiel bent. Daarom zijn de paden in Arboretum Poort Bulten af en toe ook het domein van onze elektrokar. Geruisloos rijden we door margrietenvelden maar je vindt er ook andere wilde bloemen. Natuurlijk stoppen we bij de immense mammoetboom. Tijdens de rit trakteren we je op leuke anekdotes en wetenswaardigheden over het park. Stap je in?

Uniek

Arboretum Poort Bulten is een unieke lokatie in Twente. In opdracht van textielfabrikant Gelderman startte architect Springer meer dan 100 jaar geleden met de aanleg van dit park. Inmiddels zijn er 1000 bomen- en heestersoorten, verdeeld over 2500 exemplaren. Later legde men een poelenlandschap aan met een populierenweide.

Alle kleuren van de regenboog

Vanuit je stoel geniet je in de lente en de zomer van de meest bijzondere kleurenpalletten: dieproze rododendrons, paarse lupinen, witte margrieten en gele lissen. Natuurlijk ontmoet je ook onze trots, de immense mammoetboom en hopelijk spotten we bij het poelenlandschap een ijsvogel.

Adres

Arboretum Poort Bulten, Infocentrum Natuurmonumenten
Lossersestraat 66
7587 PZ De Lutte

Vergelijkbare uitjes

Reviews van Elektrokartocht

Schrijf een review!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.