Wandelen, muziek en favoriete smaken van de Sprengenberg
We vertrekken vanaf Herberg de Pas voor een muzikale wandeling. Voordat we de wandelschoenen aantrekken ga je eerst nog genieten van één van de favoriete gerechten van de kok bij Herberg de Pas.
De kok van Herberg de Pas schotelt je één van zijn favoriete gerechten voor. Een eigen interpretatie op Huevos rotos met streekgebonden producten. Een traditioneel Spaans gerecht in een Sallands jasje.
En dan op weg voor een muzikale wandeling.
Mee neuriën mag uiteraard, anekdotes passeren de revue en wij trakteren je op een hapje en drankje. We vertrekken vanaf Herberg de Pas voor een muzikale wandeling. Onderweg gaan op een paar mooie rustpunten genieten van Hey Jude, Let It Be en Strawberry Fields Forever. De wandeling is ongeveer 4 tot 5 kilometer lang.
Deze wandeling is ook te boeken zonder diner vooraf
Kijk hier naar het filmpje van eerdere wandelconcerten.
