Open Dag ENCI-groeve

Maastricht

Zaterdag 1 juni organiseren we een Open Dag in de ENCI-groeve voor Inwoners van Maastricht en buren van de Sint-Pietersberg. Kom en denk mee over de verdere uitwerking van het plan 'Levend Krijt, een beleefpad door de ENCI-groeve'..

Tot nu toe is het alleen mogelijk om de ENCI-groeve te bezoeken onder begeleiding van een boswachter. Hier willen we hier verandering in brengen. We willen nieuwe natuurontwikkeling mogelijk maken én de groeve toegankelijk maken voor bezoekers. Daarom hebben we een plan ontwikkeld. Dit plan heet 'Levend Krijt - een beleefpad door de ENCI-groeve. Lees er hier meer over.

Zaterdag 1 juni houden we een OPEN DAG in de ENCI-groeve voor inwoners van Maastricht en omwonenden van het gebied. We presenteren dan de route en het plan en vragen mensen om mee te denken over de verdere uitwerking van dit plan.

Om de bezoekers aan de OPEN DAG een beetje te verspreiden over de dag, boek je hier jouw GRATIS ticket voor één van de starttijden (tip: klik op de datum om meer starttijden te zien).

De route die je, op eigen gelegenheid aflegt, is ca. 3 kilometer lang. Voor deze route moet je goed ter been zijn.

Adres

Sint-Pietersberg, Startlocatie ENCI-groeve
Lage Kanaaldijk 117
6212 NA Maastricht

Vergelijkbare uitjes

Reviews van Open Dag ENCI-groeve

Schrijf een review!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.