Seeing Sounds
Kijken met ogen én oren
In Seeing Sounds ontdek je het werk van vier kunstenaars voor wie muziek meer is dan een onderwerp. Sedje Hémon, Sam Middleton, Dion Rosina en Raafat Ballan gebruiken muziek als inspiratie om vrijheid, identiteit en verbinding te verbeelden. Je ziet hoe invloeden uit onder andere jazz en hiphop terugkomen in schilderijen en collages.
Kunst en muziek komen samen
Je ervaart de kunstwerken niet alleen met je ogen, maar ook met je oren. Bij vier luisterstations kun je vinylplaten kiezen en horen hoe muziek je blik op de kunst verandert. Sommige schilderijen van Sedje Hémon zijn zelfs als muziekstuk uitgevoerd en kun je tijdens de tentoonstelling beluisteren.
Luisteren, kijken en ervaren
Naast de tentoonstelling is er een publieksprogramma met workshops, gesprekken, performances en educatieve projecten. Ook wordt een immersieve geluidsinstallatie ontwikkeld waarbij je zelf onderdeel wordt van een collectieve compositie. Zo ontdek je op verschillende manieren de verbinding tussen kunst, geluid en vrijheid.
Adres
5911 BX Venlo

