Land van Thorn museum

Thorn

Tijdens je bezoek aan het museum kun je gebruik maken van een gratis audiosysteem. Met een koptelefoon en een kleine "datadrager" in de hand kan op vele plaatsen in het museum informatie worden opgeroepen via "ronde knoppen", voorzien van de tekst "info".

Door het activeren van de datadrager gaat letterlijk een rood lichtje branden. Een vriendelijke stem geeft je vervolgens informatie. Het audiosysteem wordt uitgereikt aan de balie van het museum in het Nederlands, Frans, Duits of Engels.

Stadswandeling
Het is mogelijk vanuit het museum een wandeling te maken door het witte stadje. Met een plattegrond en het interactieve audiosysteem krijgen bezoekers informatie over het historische centrum. De stadswandeling duurt ongeveer drie kwartier.

Adres

Gemeentemuseum "Het land van Thorn"
Wijngaard 14
6017 AG Thorn

Vergelijkbare uitjes

Huizen
15-06-2026 t/m 11-07-2026
Portretten van de ziel Portretten van de ziel
Sittard, Sittard-Geleen, Limburg
13-06-2026
Watersley Open Dag Watersley Open Dag
Berg aan de Maas
10-05-2026 t/m 28-06-2026
Omdat alles doorgaat Omdat alles doorgaat
Amersfoort
08-05-2026 t/m 09-08-2026
eigentijds keramiek eigentijds keramiek
Grave
11-04-2026 t/m 28-06-2026
30 jaar in vorm 30 jaar in vorm

Reviews van Land van Thorn museum

13 October 2013

Zeer mooi, verzorgd museum met een handig audiosysteem. Fijn ontvangst.

Anoniem

Schrijf een review!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.