Muizenjacht Slot Zuylen
π De Muizenjacht op Slot Zuylen is terug! π°
Speuren, luisteren, muziek maken, kleuren én smullen!
De schoolvakantie is hét moment voor een gezellig uitje met (klein)kinderen. En wat is er leuker dan een vrolijk avontuur in een écht kasteel? Tijdens De Muizenjacht op Slot Zuylen ontdekken kinderen dat er overal muizen wonen – van stoere ridders tot deftige jonkvrouwen en druk huispersoneel!
Gewapend met een speurtocht gaan ze op zoek naar de muizen die zich in het hele kasteel hebben verstopt. Onderweg worden ze meegenomen in spannende muizenverhalen door onze verhalenverteller. In de prachtige Gobelinzaal klinkt vrolijke muizenmuziek, waarbij de kinderen zelf ook mee mogen spelen. πΆ
Na al dat speuren en musiceren is het tijd voor een feestelijke afsluiting: in het café van het koetshuis staat een heerlijke pannenkoek klaar, die de kinderen zelf mogen versieren. Daarbij kleuren ze hun eigen muizen-prentbriefkaart – leuk om op te sturen naar iemand die ook eens op muizenjacht moet gaan!
Voor volwassenen (en oudere kinderen met een beetje hulp) is er bovendien de tentoonstelling en audiotour ‘Personeelsgeheimen’. Deze tour laat je het kasteel zien door de ogen van het personeel en brengt je zelfs op plekken die normaal gesloten blijven.
Praktisch
π
Voorjaarsvakantie: 17, 18 en 19 februari 2026
π§π¦ Muizenspeurtocht: ca. 4 t/m 8 jaar
π§ Audiotour Personeelsgeheimen: vanaf ca. 8 jaar
Wat zit er bij het muizenuitje inbegrepen?
π Muizenspeurtocht door het hele kasteel
πΆ Live muziek in de Gobelinzaal (11.15 – 12.45 uur, meespelen mag!)
π Muizenverhalen in het kasteel (11.30 – 13.30 uur)
π₯ Muizenpannenkoek met drankje en kleurkaart in het koetshuis
Je kunt tussen 11.00 en 16.00 uur starten wanneer het jou uitkomt. Wil je niets missen van muziek en verhalen? Begin dan vóór 12.30 uur met de speurtocht.
Tickets ποΈ
Reserveer snel via onze website: https://slotzuylen.nl/agenda/het-muizenuitje-6-2/2026-02-17/
πΆ €13 per kind
π« Museumjaarkaart? Dan €2,- korting (niet vergeten mee te nemen!)
Het muizenuitje is speciaal voor kinderen. Volwassenen kopen een regulier ticket en kunnen in het koetshuis zelf iets lekkers bestellen.
Kom speuren, spelen en smullen op Slot Zuylen – een vakantie-uitje om niet te missen! πβ¨
Adres
3611AS Oud Zuilen



